سوالات متداول

فیت‌دی از چه طریقی با ما تماس می گیرد؟

شماره تماس رسمی فیت‌دی ۰۲۱۹۱۰۱۶۶۵۷ است. همچنین کارشناسان و متخصصین از پنل کاربری بخش پشتیبانی با شما در ارتباط می‌باشند.

خدمات فیت دی چیست؟

فیت‌دی یک مرکز تخصصی تناسب‌اندام است که به ارائه برنامه تمرین، رژیم غذایی، مشاوره و تنظیم برنامه مصرف مکمل‌های ورزشی می‌پردازد. در این مرکز اهدافی از قبیل افزایش یا کاهش وزن، تناسب‌اندام، چربی‌سوزی، عضله‌سازی و ارتقای سلامت غذایی و بهداشت ورزشی زیر نظر متخصصین برنامه ریزی می شود.

نحوه دریافت برنامه چگونه است؟

خدمات فیت‌دی به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد:

در روش حضوری افراد پس از ثبت نوبت به مرکز مراجعه کرده و پس از ویزیت توسط متخصص، و ثبت اطلاعات و در نهایت تشکیل پرونده، تیم متخصصین برنامه موردنیاز آن‌ها را طراحی می‌کنند. (این روش فعلا بدلیل شیوع بیماری کرونا قابل اجرا نمی باشد.)

در روش غیرحضوری، مشاوره، ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات موردنیاز و در نهایت ثبت پرونده جهت دریافت برنامه ها  به طور کامل طریق سایت فیت دی امکان‌پذیر است. چنانچه در روند تکمیل اطلاعات و تشکیل پرونده خود سوال یا درخواستی داشته باشید می توانید از طریق شماره تماس مرکز با واحد مشاوره تلفنی موارد خود را مطرح کنید.  در نهایت پس از بررسی اطلاعات پرونده شما توسط تیم متخصصین، برنامه طبق زمان‌بندی مشخص‌شده بر روی پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

فیت دی چگونه از شما پشتیبانی می کند؟

اعضای فیت دی می‌توانند از طریق پنل کاربری بخش پشتیبانی در هر ساعت از شبانه‌روز با متخصصین در ارتباط باشند. کارشناسان در اسرع وقت پرسش‌ها را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ تخصصی می‌دهند. مشکلات مالی و فنی نیز از همین طریق قابل‌ پیگیری است.

برنامه ها بر چه اساسی تنظیم می شوند؟

برای ارائه برنامه به اعضای محترم فاکتورهای زیادی از جمله هدف و نیاز ها، سن، جنسیت، قد، وزن، سایز قسمت‌های مختلف بدن، وضعیت استخوان‌بندی، سوابق رژیم و تمرین، سابقه بیماری، وضعیت خاص بدنی، مصدومیت‌ها و محدودیت‌ها، و  غیره در تدوین برنامه نقش دارند. تصاویر ارسالی با ضوابط مشخص نیز در هنگام تکمیل پرونده، می‌تواند در درک بهتر تیم متخصصین مفید واقع شود، اما ارسال تصویر اجباری نیست.

چه کسانی برنامه ها را تدوین می کنند؟

یک تیم علمی با گرایش‌های مختلف نظیر تغذیه و فیزیولوژی ورزشی، تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی در سطوح بالای دانشگاهی به تدوین و طراحی برنامه‌های تخصصی فیت‌دی می‌پردازند.

رژیم غذایی فیت دی به چه صورت است؟

رژیم غذایی از گزینه‌هایی متنوع با ارزش غذایی کافی و توجه به عوامل مختلف مثل بالانس درشت‌مغذی و ریزمغذی‌ها تشکیل می‌شود. ایجاد کسری کالری تنها یکی از عوامل موثر در رژیم غذایی است، اما به تنهایی نمی‌تواند کافی باشد. غذاها از گزینه‌های مرسوم و متناسب با ذائقه ایرانی، موادغذایی ارزان و در دسترس و با توجه به جمیع شرایط بدنی و روان‌شناختی افراد انتخاب می‌شوند.

برنامه تمرین فیت دی به چه صورت است؟

برنامه تمرین به نحوی تهیه می‌شود که با حداقل فشار و بدون آسیب، افراد را به حداکثر نتیجه مطلوب برساند. در این برنامه که با اهداف مختلف مثل چربی‌سوزی، عضله‌سازی، اصلاح ساختار بدن، افزایش آمادگی جسمانی، تناسب‌اندام و غیره تهیه می‌شوند، تمام قسمت‌های بدن مورد توجه قرار می‌گیرد تا علاوه‌بر اندامی کاملا متناسب، سلامت جسمی، افزایش قدرت‌بدنی و استقامت، بهبود کیفیت تنفسی و شادابی حاصل شود. افراد می‌توانند در باشگاه تمرین کنند، یا برنامه‌ای کامل و جامع برای تمرین در خانه داشته باشند. تمرینات خانگی با ابزارهای بسیاری ساده و ارزان مثل دمبل و طناب یا حتی بدون هیچ وسیله ای با تمرینات بادی ویت (وزن بدن) قابل اجرا هستند.

چه تفاتی بین فیت دی و برنامه های انلاین دیگر است؟

بارزترین تفاوت اینستکه مجموعه فیت دی یه تیم علمی و تخصصی است که اعضای آن برنامه ها ی کاهش یا افزایش وزن را  با توجه به شرایط جسمی و روانی که برای هر فردی مختص خودش است و باتوجه به آخرین اطلاعات روز دنیا به اعضا ارائه می دهند و دوم اینکه همیشه یک همراه و پشتیبان با شما است که در زمانیکه شما نیاز به یک نیروی انگیزاننده دارید شما را هدایت و راهنمایی کنند.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping